Jsem zakázkový výrobce elektrokol v retro stylu. Vybírám si osvědčená stará kola, která do posledního šroubku zrekonstruuji a vybavím elektromotorem. Pokud chcete jezdit stylově a bez dřiny, jste na správné adrese.

 

 

ČISTÝ DESIGN

Každé mé elektrokolo je ručně dělaný originál dle vašeho přání. Mám rád čistý retro styl a snažím se co nejvíc zachovat původní vzhled kola.

KVALITNÍ MATERIÁLY

Bytelný ocelový rám, osvědčené komponenty a doplňky z pravé kůže Vás při správné péči přežijí. Baterie si vyrábím sám z kvalitních značkových článků.

KOLA PRO AFRIKU

Spolupracuji s projektem Kola pro Afriku. Vykupuji od nich kola nevhodná pro africké podmínky a tím jim pomáhám financovat dopravu ostatních kol na místo určení.

HOTOVÁ KOLA

Tady se můžete podívat na kola co jsem dokončil

PARAMETRY

Podrobně o mých kolech

KOLA PRO PŘESTAVBU

Přestavuji staré značky kol jako je Favorit, Eska, Liberta atd., které získávám převážně z projektu Kola pro Afriku. Nedělá mi ale problém přestavět i jiné kolo, které mi přivezete.

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA

Vybrat si můžete typ a barvu rámu, kapacitu baterie, příslušenství … Napište mi a společně vše vymyslíme.

MOTORY

Používám standartní jednoduché nábojové motory s vnitřními převody umístěné do předního kola. Tyto motory se vyznačují vysokou účinností a malou váhou.

BATERIE

Vyrábím vlastní baterie z kvalitních značkových Li-ion článků Samsung. Díky tomu mám úplnou kontrolu nad komponenty. Baterie se nachází v kožené brašně za sedlem, což napomáhá lepší vyváženosti kola.

CENA

Cena se pohybuje v závislosti na typu rámu, kapacitě baterie a příslušenství kola běžně mezi 25 000 až 30 000 Kč. Na podrobné kalkulaci se dohodneme na základě Vaší objednávky.

LEGISLATIVA

Má elektrokola jsou vybavena elektromotorem s výkonem do 250W o maximální rychlosti do 25 km/h a dle české legislativy jsou brána jako obyčejná jízdní kola. Více…

OKOLO KOL

Blog z mé dílny

Zpětný odběr baterií a elektrozařízení

Retroelektro v médiích

Příběh retroelektro

Legislativa