CHCI RETROELEKTRO

 

Retroelektro si můžete nechat sestavit na míru nebo si vybrat některé z už hotových kol.

Zakoupení už hotového kola

Zakoupení už hotového kola je jednoduché. Vyberte si z aktuální nabídky, napište mi na email nebo zavolejte a domluvíme se. Kolo odesílám po obdržení platby nebo v případě dobírky ihned po potvrzení objednávky.

Objednání kola na míru

Fantazii se meze nekladou a kolo dle vlastních představ potěší úplně nejvíc. Existuje spousta možností a variant, na kterých se můžeme domluvit. Rád s Vámi vše individuálně pořeším, takže se mi nebojte napsat nebo zavolat.

Pro Vaši představu přestavba může dle Vašich požadavků zahrnovat:

  • jednoduché předělání na elektrokolo bez větších zásahů do původního kola, kdy ponechám stávající lak a veškeré původní komponenty a „pouze“ namontuji elektromotor a přidám baterii a další elektroniku v brašnách,
  • kompletní renovaci do stavu vymazlený veterán, lepší než nový, kdy kolo kompletně zrenovuji, nechám nově nalakovat, zrepasuji příp. vyměním komponenty, namontuji elektromotor, přidám baterii a další elektroniku v kožených brašnách, opletu veškeré kabely, aby pěkně vypadaly, atd.,
  • cokoliv mezi tím 🙂

Vždy záleží na konkrétní domluvě.

Kola vhodné pro přestavbu

Přestavím Vám na elektrokolo téměř každé kolo, které mi přivezete (ať už retrokolo nebo moderního horáka – viz moderní přestavby). Nebo mám skladem spoustu starých retro kol z projektu Kola pro Afriku. Podrobnější informace ke každému konkrétnímu kolu Vám sdělím telefonicky nebo emailem.

Cena

Cenu hotových kol najdete vždy u jednotlivých modelů.

Cena se odvíjí zejména v závislosti na složitosti přestavby, kterou budete chtít (viz předchozí bod) a v závislosti na dalším příslušenství (kapacitě baterie, způsobu řazení, doplňcích atd.) mezi 20 000,- Kč až 30 000,- Kč. Na podrobné kalkulaci se dohodneme na základě Vaší objednávky.

Doprava

Preferuji osobní předání ve Zlíně, kde si budete moci kolo předem prohlédnout i vyzkoušet. Také Vám ho můžu rovnou seřídit na Vaši postavu (výška sedla, řidítek atd.) Při osobním předání bude kolo kompletně smontované a připravené na jízdu.

Možná je i doprava přepravní společností. Kola posílám v celku pouze s otočenými řídítky, takže si jej budete moci úplně jednoduše zprovoznit. Nevýhodou je navýšení ceny o dopravné a balné.

Kde si kolo prohlédnout a vyzkoušet

Retroelektro si můžete po předchozí domluvě přijít prohlédnout nebo i vyzkoušet ke mně do dílny na adrese: Zlín, Jarolímkovo nám. 120, PSČ 763 02. Napište mi na email info@retroelektro.eu nebo mi zavolejte na číslo 777 039 320.

Jak si objednat přestavbu

Rád s Vámi vše individuálně pořeším, takže se mi nebojte napsat na email info@retroelektro.eu nebo zavolat na tel. 777 039 320. Pokud bydlíte v okolí Zlína, úplně nejlepší bude potkat se osobně. Společně vymyslíme, jak bude kolo vypadat, a já Vám poté pošlu předběžnou cenovou kalkulaci a přibližnou dobu dodání. Po odsouhlasení na kole začnu pracovat.