RENOVACE KOL

 

Pokud nepotřebujete při šlapání žádnou pomoc, ale přesto chcete jezdit na něčem krásném a stylovém, můžu Vám za rozumný peníz zrekonstruovat kolo i bez motoru.

Buď Vám zrenovuji Vaše staré kolo po babičce, co mi dovezete, nebo si můžete k renovaci vybrat jakékoliv staré kolo z mých zásob (Skládačky, Esky, Libery, Favority atd.). Zaměřuji se na stará kola, servis moderních kol nedělám (nemám na ně díly, přípravky atd.).

Oproti kolům s elektromotorem navíc výrazně ušetříte.

Zrenovovaná retro kola si můžete nechat sestavit na míru nebo si vybrat některé z už hotových kol.

Zakoupení už hotového kola

Zakoupení už hotového kola je jednoduché. Vyberte si z aktuální nabídky (pokud nejsou žádné v nabídce, objednejte si za stejné peníze vlastní kolo na míru – viz níže), napište mi na email nebo zavolejte a domluvíme se. Kolo odesílám po obdržení platby nebo v případě dobírky ihned po potvrzení objednávky.

Objednání kola na míru

Fantazii se meze nekladou a kolo dle vlastních představ potěší úplně nejvíc. Existuje spousta možností a variant, na kterých se můžeme domluvit. Rád s Vámi vše individuálně pořeším, takže se mi nebojte napsat nebo zavolat. Můžete se třeba inspirovat hotovými koly na tomto webu.

Cena

Cenu hotových kol najdete vždy u jednotlivých modelů.

Cena kol na míru se odvíjí zejména v závislosti na složitosti renovace a v závislosti na dalším příslušenství (způsobu řazení, doplňcích atd.) Ozvěte se mi a udělám Vám cenovou nabídku podle Vaší představy.

Doprava

Preferuji osobní předání ve Zlíně, kde si budete moci kolo předem prohlédnout i vyzkoušet. Také Vám ho můžu rovnou seřídit na Vaši postavu (výška sedla, řidítek atd.) Při osobním předání bude kolo kompletně smontované a připravené na jízdu.

Možná je i doprava přepravní společností. Kola posílám v celku pouze s otočenými řídítky, takže si jej budete moci úplně jednoduše zprovoznit. Nevýhodou je navýšení ceny o dopravné a balné.

Kde si kolo prohlédnout a vyzkoušet

Retroelektro si můžete po předchozí domluvě přijít prohlédnout nebo i vyzkoušet ke mně do dílny na adrese: Zlín, Jarolímkovo nám. 120, PSČ 763 02. Napište mi na email info@retroelektro.eu nebo mi zavolejte na číslo 777 039 320.

Jak si objednat renovaci

Rád s Vámi vše individuálně pořeším, takže se mi nebojte napsat na email info@retroelektro.eu nebo zavolat na tel. 777 039 320. Pokud bydlíte v okolí Zlína, úplně nejlepší bude potkat se osobně. Společně vymyslíme, jak bude kolo vypadat, a já Vám poté pošlu předběžnou cenovou kalkulaci a přibližnou dobu dodání. Po odsouhlasení na kole začnu pracovat.